September 2019

2 (ma) Rapidcompetitie A1: Albersschaal

9 (ma) Interne Competitie R1

16 (ma) Algemene Ledenvergadering

23 (ma) Interne Competitie R2

28 (za) Zevenaar 1 – Staunton 1 (Knsb 3B)

28 (za) Hoogeveen 1 – Staunton 2 (Knsb 4A)

30 (ma) Interne Competitie R3

 

Oktober 2019

7 (ma) Interne Competitie R4

14 (ma) Interne Competitie R5

14 (ma) Staunton - Sissa 2 (Nosbo Hb)

21 (ma) Rapidcompetitie A2: Albersschaal (sv)

28 (ma) Interne Competitie R6

 

November 2019

2 (za) Staunton 1 - Almelo 1 (Knsb 3B)

2 (za) Staunton 2 – Mid-Fryslân 1 (Knsb 4A)

4 (ma) Interne Competitie R7

11 (ma) Interne Competitie R8

14 (do) HSP/Veendam 1 - Staunton (Nosbo Hb)

18 (ma) Lezing + Rapidcompetitie A3: Albersschaal

23 (za) WSG Winterswijk 1 - Staunton 1 (Knsb 3B)

23 (za) O&O Kampen 1 - Staunton 2 (Knsb 4A)

25 (ma) Interne Competitie R9

 

December 2019

2 (ma) Interne Competitie R10

2 (ma) Staunton - Hoogeveen 1 (Nosbo Hb)

9 (ma) Interne Competitie R11

14 (za) Staunton 1 - WSG Winterswijk 2 (Knsb 3B)

14 (za) Staunton 2 – SISSA 2 (Knsb 4A)

16 (ma) Simultaan


Januari 2020

6 (ma) Snelschaakkampioenschap

13 (ma) Interne Competitie R12

13 (ma) Staunton - Het Kasteel 1 (Nosbo Hb)

20 (ma) Interne Competitie R13

27 (ma) Interne Competitie R14

 

Februari 2020

1 (za) BSV Bennekom 1 – Staunton 1 (Knsb 3B)

1 (za) Tjonger Aa Linde 1 – Staunton 2 (Knsb 4A)

3 (ma) Interne Competitie R15

10 (ma) Interne Competitie R16

10 (ma) Roden 1 - Staunton (Nosbo Hb)

17 (ma) Lezing + Rapidcompetitie A4: Albersschaal (sv)

24 (ma) Interne Competitie R17

31 (ma) Interne Competitie R18

 

Maart 2020

2 (ma) Interne Competitie R19

7 (za) Staunton 1 – Lonneker 1 (Knsb 3B)

7 (za) Staunton 2 – ESG Emmen 1 (Knsb 4A)

9 (ma) Interne Competitie R20

16 (ma) Interne Competitie R21

16(ma) Staunton - Groninger Combinatie 1 (Nosbo Hb)

23 (ma) Interne Competitie R22

28 (za) Staunton 1 – SG Max Euwe 2 (Knsb 3B)

28 (za) Staunton 2 – Qonnected Hardenberg 2 (Knsb 4A)

30 (ma) Interne Competitie R23


April 2020

6 (ma) Lezing + Rapidcompetitie A5: Albersschaal

18 (za) Rokade 1 – Staunton 1 (Knsb 3B)

18 (za) Schaakwoude 2 – Staunton 2 (Knsb 4A)

20 (ma) Interne Competitie R24

 

Mei 2020

4 (ma) Lezing + Rapidcompetitie A6: Albersschaal (sv)

11 (ma) Interne Competitie R25

11 (ma) ESG 1 - Staunton (Nosbo Hb)

16 (za) Staunton 1 – UVS 2 (Knsb 3B)

16 (za) Staunton 2 – Groninger Combinatie 4 (Knsb 4A)

18 (ma) Interne Competitie R26

25 (ma) Snelschaken

 

Juni 2020

8 (ma) Interne Competitie R27

15 (ma) Interne Competitie R28

22 (ma) Rapidcompetitie A7: Albersschaal

 

Laatste update: 28-8-2019